Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicji Obywatelskiej
Pomysły na Kraków i Małopolskę. Nowe wyzwania, nowe kierunki.

Projekty strategiczne

Projekty strategiczne, czyli pomysły na Kraków i Małopolskę. Jakie stoją przed nami nowe wyzwania i nowe kierunki działań?

Już 30 lat działam w samorządzie. Za swoje główne dokonania uważam utworzenie Krakowskiego Holdingu Komunalnego, wprowadzenie Karty Krakowskiej, reformę mieszkalnictwa i reformę finansów miasta. A oto kilka moich nowych, najważniejszych propozycji dla Krakowa i Małopolski.

1. Krakowski Program Mieszkaniowy

Na początek – Krakowski Program Mieszkaniowy. Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółami:

2. Nowa Polityka Finansowa miasta

Pora porozmawiać o pieniądzach: krakowskie i małopolskie finanse, czyli mój program finansowy. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:

3. Internetowy Kraków

Internetowa promocja Miasta, czyli domena miejska dla Krakowa. Kraków będzie mógł rozpocząć starania o własną domenę już w 2025 roku. Może to być największy impuls dla rozwoju miasta i jego gospodarki w przestrzeni internetowej w nadchodzącej kadencji. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:

4. Nowoczesny i bezpieczny Kraków

Bezpieczeństwo staje się coraz ważniejszą wartością każdego mieszkańca i gościa Krakowa. Proponuję utworzenie Miejskiego Centrum Monitoringu, Miejskiego Centrum Cyberbezpieczeństwa oraz rozwój krakowskiej obrony cywilnej:

5. Nowa przyszłość Krakowskiego Holdingu Komunalnego

Krakowski Holding Komunalny jako wehikuł finansowy dla miejskich inwestycji strategicznych oraz narzędzie bezpieczeństwa energetycznego Krakowa:

fot. Archiwum KHK S.A.