Bogusław Kośmider w mediach

Zobacz wszystkie wiadomości

Polecane:

Telewizja Polska - zobacz wszystkie >>

 1. Bliżej polityki w TVP Kraków [wideo] ( TVP - 12.06.2022 )
  Bogusław Kośmider w TVP Kraków w programie Bliżej Polityki mówił o czynszach, pustostanach, mieszkaniach za remont, a także o propozycji zmian wz. cen za taksówki w Krakowie i propozycji wz. godzin sprzedaży alkoholu.
  [ więcej ]
 2. Czynsze w lokalach gminnych i Skarbu Państwa pójdą w górę [wideo] ( TVP - 26.05.2022 )
  Bardzo wzrosły koszty. Te koszty są w tej chwili dużo wyższe niż dochody i nie mamy z czego robić różnych działań mieszkaniowych, a musimy je robić. Drugi powód - wrósł tak zwany wskaźnik odtworzeniowy jednego metra kwadratowego, który określa granicę, do której możemy się posunąć. Ten wskaźnik wzrósł o ponad 30% - wyjaśnia Bogusław Kośmider.
  [ więcej ]
 3. Kronika TVP Kraków o sprawach mieszkaniowych [wideo] ( TVP - 21.11.2021 )
  Dopłaty do remontów pustostanów, zwiększenie liczby pustostanów i przyśpieszenie remontów to duża korzyść dla mieszkańców, czekających na mieszkania socjalne. A od Nowego Roku możliwość składania wniosku o mieszkanie socjalne, ale tylko dla osób z niskimi dochodami i bez tytułu prawnego do nieruchomości, także tytułu najmu.
  [ więcej ]

Radio Kraków - zobacz wszystkie >>

 1. Głos mieszkańców musi wybrzmieć ws. nocnej prohibicji w Krakowie [audio] ( RK - 27.07.2022 )
  - Było dużo nacisków ze strony radnych i mieszkańców, żeby uporać się z problemem - tak o pomyśle wprowadzenia po wakacjach częściowej, nocnej prohibicji w Krakowie mówił poranny gość Radia Kraków, wiceprezydent miasta Bogusław Kośmider. Prohibicja miałaby objąć tylko detaliczną sprzedaż alkoholu.
  [ więcej ]
 2. We wrześniu lub październiku rozpocznie się zasiedlanie Mieszkań Plus na Klinach [audio] ( RK - 07.04.2021 )
  Prawdopodobnie we wrześniu lub październiku rozpocznie się zasiedlanie mieszkań na Klinach wybudowanych w ramach programu Mieszkanie Plus - mówił Radiu Kraków Bogusław Kośmider, zastępca prezydenta Krakowa ds. obsługi mieszkańców.
  [ więcej ]
 3. Największe małopolskie miasta czują się poszkodowane ( RK - 10.12.2020 )
  Fundusz Inwestycji Lokalnych jest upolityczniony, a pieniądze dostały teraz tylko samorządy, w których rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Tak kolejne rządowe wsparcia dla gmin i powiatów komentują przedstawiciele miast, które nie otrzymały finansowania. Wśród nich jest Kraków i Tarnów. Tak uważają samorządowcy.
  [ więcej ]

Gazeta Wyborcza - zobacz wszystkie >>

 1. Kraków podpisał porozumienie w sprawie Muzeum Ruchu Harcerskiego ( GW - 03.03.2022 )
  Ma być jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy to, które znamy z podziemi Rynku Głównego - Kraków podpisał porozumienie w sprawie organizacji Muzeum Ruchu Harcerskiego.
  [ więcej ]
 2. Zmiany podatkowe. "Polski ład" to katastrofa budżetowa dla Krakowa? ( GW - 19.10.2021 )
  Jeśli samorządy będą mieć mniej pieniędzy, trudniej im będzie wypełniać swe zadania. Dla rządzących będzie to pretekstem do twierdzeń, że samorządy sobie nie radzą, więc lepiej centralizować państwo. Mieliśmy już w przeszłości taką epokę i teraz wydaje się, że do niej wracamy ? komentuje Bogusław Kośmider.
  [ więcej ]
 3. O 25 tys. podatników więcej w Krakowie. To dodatkowe 67 mln zł dla miasta ( GW - 28.09.2021 )
  Około 658 tys. osób zapłaciło PIT w Krakowie w 2021 r. 25 tys. z nich zrobiło to po raz pierwszy - wcześniej rozliczali się z fiskusem w innych miejscowościach. Nowi podatnicy zasilą budżet miasta 67 mln zł.
  [ więcej ]

LoveKrakow.pl - zobacz wszystkie >>

 1. Ukraińcy przed 30. zostaną, po 30. wrócą odbudowywać kraj ( LVK - 10.05.2022 )
  Tak jak rynek mieszkaniowy przeżył szok popytowy po wybuchu wojny w Ukrainie, tak i rynek pracy w Krakowie mocno dotknęła sytuacja w związku z napływem uchodźców. Mowa o 200 tys. Ukraińców, którzy przybyli do miasta, z czego część jest gotowych do pracy tu i teraz.
  [ więcej ]
 2. Płać podatki w Krakowie. Na tym zyskuje każdy krakowianin ( LVK - 28.04.2022 )
  Każdy nowy podatnik rozliczający się w Krakowie to realna korzyść dla miasta. Dzięki temu można budować szkoły, sadzić drzewa, kupować nowe tramwaje czy odmalować wyblakłe pasy. Krakowianin w zamian otrzymuje dodatkowo zniżkę na komunikację miejską, a nawet rabat do prywatnej kawiarni.
  [ więcej ]
 3. Nie pandemia dobije samorządy, tylko Polski Ład ( LVK - 10.01.2022 )
  2022 rok pójdzie jeszcze siłą rozpędu, będzie, miejmy nadzieję, lekkie lokalne wzmocnienie postpandemiczne, mamy finansowe amortyzatory, mamy dodatkowe środki na inwestycje, choćby w związku z igrzyskami. Trudniej może być w 2023 - mówi wiceprezydent Krakowa Bogusław Kośmider.
  [ więcej ]

Onet.pl - zobacz wszystkie >>

 1. Kultowa krakowska cukiernia prosi o wsparcie. Jest na skraju upadku ( ONET - 02.10.2020 )
  "Wasz ukochany Czarodziej stoi nad przepaścią i niewiele brakuje, by na zawsze zniknął z mapy Krakowa" - piszą właściciele słynnej cukierni na jej stronie na Facebooku. Sytuacja ma związek z pandemią COVID-19.
  [ więcej ]
 2. Jacek Majchrowski odsłania karty. Na listach wyborczych politycy i radni ( ONET - 17.09.2018 )
  Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego "Obywatelski Kraków" ogłosił oficjalnie swoich kandydatów, którzy powalczą w najbliższych wyborach samorządowych. Na listach znaleźli się m.in. osoby powiązane z partiami politycznymi, radni miejscy i dzielnicowi oraz wokalista formacji WU-HAE
  [ więcej ]
 3. Karta Krakowska zachętą, by płacić podatki w Krakowie ( ONET - 26.01.2018 )
  Od lipca mieszkańcy Krakowa, którzy płacą podatki w stolicy Małopolski, zapłacą mniej za komunikację zbiorową oraz wstęp do miejskich instytucji - wszystko dzięki zniżkom dla właścicieli Karty Krakowskiej.
  [ więcej ]

Wyszukiwarka

Zobacz wszystkie wiadomości

Polecane na stronie

 • Krakowskie Przyspieszenie Mieszkaniowe 2021 [ więcej ]
 • Więcej zadań, więcej pieniędzy – możliwa perspektywa dla samorządów [ więcej ]
 • Podsumowanie akcji PIT za 2020 rok [ więcej ]
 • 25 lat Krakowskiego Holdingu Komunalnego [ więcej ]
 • Rzeczpospolita zdecentralizowana [ więcej ]
 • Rewitalizacja Fortu 52 na Klinach w Dzielnicy X [ więcej ]
 • Forum Przyszłości Dzielnic - jak było i jak może być [ więcej ]
 • Nowy komisariat Policji [ więcej ]
 • Skwer Wolności na Estońskiej - marzenia się spełniają! [ więcej ]

Sprawy PO

 • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >