Zespół Szkolno-Przedszkolny na Klinach. Obiecałem – realizuję!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2017 r.

Obiecałem, że na Klinach będzie szkoła i rzeczywiście, wiele wskazuje, że powstanie Zespół Szkolno-Przedszkolny na Klinach, w rejonie ulic Prof. Bartla i Bpa Małysiaka. Jak zawsze są problemy, okazało się, że przez działkę, na której będzie szkoła i przedszkole, przebiega ciek wodny i coś z tym musimy zrobić.

W wariancie optymistycznym w 2017 roku w czerwcu zostanie ogłoszony przetarg na „zaprojektuj i wybuduj”, do sierpnia chcemy podpisać umowę, w 2017 uzyskamy też pozwolenie wodno-prawne, przygotujemy projekt i pozwolenie na budowę. A potem inwestycja – środki są zabezpieczone. Mam nadzieję, że zrealizuje się wariant optymistyczny, ale też jesteśmy przygotowani na dłuższy wariant pesymistyczny, kiedy musimy „orurować” ciek.

Tam gdzie teraz obok kościoła na Klinach jest ściernisko – będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny na Klinach. Dziękuję Pani Prezydent Katarzynie Król, Przewodniczącemu Rady Dzielnicy X Maćkowi Nazimkowi oraz księdzu Janowi Jarco proboszczowi Parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego za zaangażowanie w tej sprawie. Na Klinach będzie szkoła i przedszkole. Obiecałem – realizuję!

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u