Zakończenie Konkursu Krakowskiego

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 r.

Miło mi poinformować, że zakończyła się pierwsza edycja „Konkursu Krakowskiego” na temat „Jaki jesteś, Krakowie?”. Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie historii Krakowa i pogłębianie wiedzy o naszym Mieście oraz samorządzie gminnym wśród dzieci i młodzieży. Konkurs organizowany jest także w celu wspierania i upowszechniania idei samorządowej oraz promowania działań Miasta Krakowa. W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów klas 1-3 szkół podstawowych mających siedzibę na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Wszystkim Uczniom uczestniczącym w konkursie serdecznie dziękuję za przygotowanie pięknych prac i gratuluję im wielkiego talentu. Dziękuję również Rodzicom i Nauczycielom za wsparcie okazane dzieciom i zaangażowanie w to przedsięwzięcie.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Krakowskiego oraz wręczenie Laureatom upominków nastąpiło w dniu 14 czerwca 2016 r. o godz. 14:00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4 Kraków.

W imieniu Kapituły Konkursu oraz własnym zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w przyszłej edycji Konkursu.

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u