Spotkanie ws modernizacji ulicy Niewodniczańskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2018 r.

W lipcu 2016 roku na prośbę radnej z Wróblowic Jadzi Szarek spotkałem się z grupą mieszkańców z ulicy Niewodniczańskiego. Przeszliśmy się tą ulicą i rzeczywiście ta modernizacja wydała się konieczna.

Na rok 2017 udało się znaleźć w budżecie środki na koncepcję i projekt tej modernizacji. Teraz ten projekt jest gotów do zaprezentowania i konsultacji społecznych. W tej sprawie organizuję spotkanie z mieszkańcami Wróblowic, które odbędzie się w czwartek 25 stycznia o godz 19, w Domu Kultury we Wróblowicach przy ul. Niewodniczańskiego 74.

Poniżej znajdują się też elementy tego projektu w formie plików PDF do ściągnięcia, aby zainteresowani mogli się zapoznać:

Po poprzednim spotkaniu ws. przebudowy Myślenickiej spotkałem się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, wielu pytało mnie mailowo czy telefonicznie o szczegóły, wielu prosiło o kontakt i rozmowy (więcej informacji znajdą Państwo w osobnych tekstach tutaj i tutaj)

Mieszkańcom Swoszowic dziękuję za zainteresowanie przebudową Myślenickiej, a mieszkańców Niewodniczańskiego zapraszam na spotkanie ws kolejnej drogowej inwestycji w Dzielnicy X. Będzie na nim obecny projektant, przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transpotu, a także przedstawiciele Rady Dzielnicy X.

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u