Samorządowiec Roku 2016

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 r.

We wtorek 21 marca na Walnym Zgromadzeniu Związku Miast Polskich odebrałem tytuł Samorządowca Roku 2016 przyznany mi przez Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.

Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Dziękuję kolegium redakcyjnemu za docenienie mojej wieloletniej pracy. To dla mnie wielka radość i honor znaleźć się w gronie wybitnych samorządowców naszego kraju. Moimi poprzednikami odbierającymi tę nagrodę byli wielcy polscy prezydenci, burmistrzowie, marszałkowie. Osoby, które w sposób trwały wpisały się w rozwój samorządu i demokracji w naszym kraju.

Traktuję tę nagrodę jako docenienie nie tylko mojej pracy, ale przede wszystkim jako docenienie pracy wszystkich przewodniczących rad miast, którzy poprzez swoje działania w realny sposób wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców ich miast.

Dziękuję za to wyróżnienie również w imieniu całego krakowskiego samorządu, który uznawany jest w Polsce za prekursora i lidera pozytywnych zmian w samorządzie. I na koniec, dla mnie jest to przede wszystkim zobowiązanie i kolejny motor do działań, tych obecnych i przyszłych, aby pracując dla mieszkańców naszego miasta nie zawieść ich oczekiwań i zaufania. Serdecznie wszystkim Państwu dziękuję.

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u