Podziękowania powyborcze

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 r.

Szanowni Państwo

Po raz kolejny zostałem radnym Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa i prawie 6 tysięcy mieszkańców Klinów, Opatkowic, Jugowic, Swoszowic, Wróblowic, Zbydniowic, Rajska, Kosocic, Woli Duchackiej, Piasków, Łagiewnik, Borku Fałęckiego, Cegielnianej oddało na mnie głos. Byłem na 3 miejscu listy i musiałem być znaleziony przez tych głosujących.

Serdecznie wszystkim dziękuję, moim wyborcom, mieszkańcom mojego okręgu wyborczego, bo teraz  wszystkich was reprezentuję i będę się starał wspierać, mieszkańcom całego Krakowa, bo jestem radnym całego Miasta. Dziękuję osobom mnie wspierającym w wyborach, dziękuję rodzinie i wszystkim, których spotkałem na wyborczym szlaku. Życzę sobie, mieszkańcom i całemu Krakowowi wspaniałej przyszłości.

Zapraszam do głosowania 4 listopada, kiedy wybieramy Prezydenta Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Ja głosuję na prof. Jacka Majchrowskiego, bo chcę władzy sprawdzonej i przewidywalnej, nowoczesnej ale z szacunkiem do przeszłości. Głosujcie 4 listopada, głosujcie na dobrego kandydata.

Z poważaniem

Bogusław Kośmider
Przewodniczący Rady Miasta Krakowa
Kadencji 2014-2018

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u