Nowe boiska dla Szkoły Podstawowej nr 162

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 r.

Jest sobie w Krakowie, na Kurdwanowie, Szkoła Podstawowa nr 162, im. Władysława Szafera. To szkoła z ogromnymi tradycjami sportowymi, z bardzo dobrymi wynikami sportowymi, z bardzo dobrą kadrą pedagogiczną. Co roku, w maju lub czerwcu, spotykamy się na pikniku szkolnym.

Kiedyś Pani Dyrektor Baran przekonała mnie do pomocy w budowie parkingu przyszkolnego. W ostatnich latach przekonywano mnie do modernizacji zaplecza sportowego szkoły. W budżecie na 2018 rok znalazła się moja poprawka, ustalająca na 2018 rok zadanie pn. „Modernizacja boisk przy SP 162”. Dzięki zgodzie Prezydenta poprawka stała się zapisem budżetowym. I wtedy bardzo aktywni nauczyciele i dyrekcja SP 162 sami porozmawiali z Zarządem Infrastruktury Sportowej i mamy przetarg na modernizację pierwszego boiska. Jest szansa na kolejny w tym roku i plan na kolejne w 2019 roku.

W ten sposób dzięki aktywności Dyrekcji i kadry pedagogicznej szkoły krok po kroku uda się modernizacja zaplecza sportowego. Brawo Dyrekcja i kadra SP 162, podziękowania dla ZIS, swoje działania miała tu też Pani radna Patena. Wspólnie modernizujemy boiska.

Szkoła Podstawowa nr 162 będzie miała dużo lepszą bazę sportową !

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u