Bogusław Kośmider w mediach

Zobacz wszystkie wiadomości

Polecane:

Telewizja Polska - zobacz wszystkie >>

 1. Mimo pandemii przybyło prawie 25 tys. płacących podatki w Krakowie ( TVP - 28.09.2021 )
  O prawie 25 tys. zwiększyła się liczba osób płacących podatki w Krakowie, dzięki temu do budżet miasta wpłynęło ok. 67 mln zł więcej. "Mimo pandemii to był dobry rok" - uważa wiceprezydent Krakowa Bogusław Kośmider.
  [ więcej ]
 2. Tematy dnia: o pomocy przedsiębiorcom i mieszkalnictwie [wideo] ( TVP - 07.12.2020 )
  Bogusław Kośmider gościł w programie TVP Kraków Tematy dnia. Rozmowa dotyczyła mikropożyczek dla przedsiębiorców oraz nowych programów mieszkaniowych w Krakowie.
  [ więcej ]
 3. Kronika TVP3 [wideo] ( TVP - 12.10.2020 )
  Kronika TVP3 informuje o sytuacji w krakowskiej Hucie po wygaszeniu wielkiego pieca - materiał od 4:40, a wypowiedź Wiceprezydenta Bogusława Kośmidera od 7:00.
  [ więcej ]

Radio Kraków - zobacz wszystkie >>

 1. We wrześniu lub październiku rozpocznie się zasiedlanie Mieszkań Plus na Klinach [audio] ( RK - 07.04.2021 )
  Prawdopodobnie we wrześniu lub październiku rozpocznie się zasiedlanie mieszkań na Klinach wybudowanych w ramach programu Mieszkanie Plus - mówił Radiu Kraków Bogusław Kośmider, zastępca prezydenta Krakowa ds. obsługi mieszkańców.
  [ więcej ]
 2. Największe małopolskie miasta czują się poszkodowane ( RK - 10.12.2020 )
  Fundusz Inwestycji Lokalnych jest upolityczniony, a pieniądze dostały teraz tylko samorządy, w których rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Tak kolejne rządowe wsparcia dla gmin i powiatów komentują przedstawiciele miast, które nie otrzymały finansowania. Wśród nich jest Kraków i Tarnów. Tak uważają samorządowcy.
  [ więcej ]
 3. Podwyżki cen komunikacji miejskiej w Krakowie zaskarżone do Wojewody [audio] ( RK - 08.12.2020 )
  Krakowscy aktywiści złożyli skargę na uchwałę Rady Miasta w tej sprawie. Domagają się jej unieważnienia. Komentarz Bogusława Kośmidera.
  [ więcej ]

Gazeta Wyborcza - zobacz wszystkie >>

 1. O 25 tys. podatników więcej w Krakowie. To dodatkowe 67 mln zł dla miasta ( GW - 28.09.2021 )
  Około 658 tys. osób zapłaciło PIT w Krakowie w 2021 r. 25 tys. z nich zrobiło to po raz pierwszy - wcześniej rozliczali się z fiskusem w innych miejscowościach. Nowi podatnicy zasilą budżet miasta 67 mln zł.
  [ więcej ]
 2. Twierdza Kraków - harcerski fort "Łapianka". "Czuj, czuj, czuwaj" w pancernej warowni ( GW - 26.06.2021 )
  Fort "Łapianka" to największa obecnie miejska inwestycja w zabytkowych obiektach Twierdzy Kraków. Od przyszłego roku gospodarzami będą tam harcerze.
  [ więcej ]
 3. Wielki Kraków jest nieunikniony, za dwie dekady będziemy funkcjonowali w sposób bardziej zintegrowany ( GW - 23.04.2021 )
  - Kraków 2040 to wielka aglomeracja połączona transportem szynowym ze Skawiną i Klinami, Wieliczką, Krzeszowicami, Niepołomicami. I z pełną trzecią obwodnicą - mówi Bogusław Kośmider, zastępca prezydenta Krakowa.
  [ więcej ]

LoveKrakow.pl - zobacz wszystkie >>

 1. 612 mln trafiło do krakowskich przedsiębiorców ( LVK - 08.10.2021 )
  Grodzki Urząd Pracy rozpatrzył niemal 100 tys. wniosków o mikropożyczkę dla przedsiębiorców. W ten sposób przekazano 612 mln zł krakowskim firmom i uratowano wiele miejsc pracy w czasie pandemii.
  [ więcej ]
 2. Wzrost podatników, ale mniej dochodów ( LVK - 28.09.2021 )
  W ostatnim roku podatkowym przybyło 9 114 podatników, którzy przynieśli miastu 67 mln zł. Tegoroczny wzrost liczby podatników jest nieco mniejszy niż w poprzednich latach, ale to głównie z powodu pandemii, kryzysu gospodarczego, upadku firm i dużej liczby zgonów ? powiedział Bogusław Kośmider, wiceprezydent Krakowa.
  [ więcej ]
 3. Wiceprezydent Krakowa: Zaoszczędziliśmy ponad 200 mln zł ( LVK - 24.09.2021 )
  Powstały w 1996 roku Krakowski Holding Komunalny to w cenach z 2021 r. ponad 200 mln zł oszczędności, to największa inwestycja Krakowa - ekospalarnia, to nowe innowacyjne pomysły, dające miastu i mieszkańcom kolejne możliwości ? pisze Bogusław Kośmider, zastępca prezydenta Krakowa.
  [ więcej ]

Onet.pl - zobacz wszystkie >>

 1. Kultowa krakowska cukiernia prosi o wsparcie. Jest na skraju upadku ( ONET - 02.10.2020 )
  "Wasz ukochany Czarodziej stoi nad przepaścią i niewiele brakuje, by na zawsze zniknął z mapy Krakowa" - piszą właściciele słynnej cukierni na jej stronie na Facebooku. Sytuacja ma związek z pandemią COVID-19.
  [ więcej ]
 2. Jacek Majchrowski odsłania karty. Na listach wyborczych politycy i radni ( ONET - 17.09.2018 )
  Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego "Obywatelski Kraków" ogłosił oficjalnie swoich kandydatów, którzy powalczą w najbliższych wyborach samorządowych. Na listach znaleźli się m.in. osoby powiązane z partiami politycznymi, radni miejscy i dzielnicowi oraz wokalista formacji WU-HAE
  [ więcej ]
 3. Karta Krakowska zachętą, by płacić podatki w Krakowie ( ONET - 26.01.2018 )
  Od lipca mieszkańcy Krakowa, którzy płacą podatki w stolicy Małopolski, zapłacą mniej za komunikację zbiorową oraz wstęp do miejskich instytucji - wszystko dzięki zniżkom dla właścicieli Karty Krakowskiej.
  [ więcej ]

Wyszukiwarka

Zobacz wszystkie wiadomości

Polecane na stronie

Sprawy PO

 • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

 • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u