Bogusław Kośmider uhonorowany tytułem Krakowianina Roku 2015 przez Dziennik Polski

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 r.

12823467_10204048184124465_3325234401673503936_oJestem dumny i zaszczycony wyróżnieniem jakim zostałem dziś uhonorowany przez Kapitułę. Znani i szanowani przedstawiciele świata kultury, nauki, mediów, polityki i ruchów społecznych uznali mnie Krakowianinem Roku. Tytuł ten jest dla mnie zaszczytem, a także  wyrazem zrozumienia i akceptacji  dla moich dotychczasowych działań na rzecz rozwoju naszego miasta. Jako radny i przewodniczący Rady Miasta codziennie w swojej pracy, staram się szukać mądrych rozwiązań, podejmować merytoryczną polemikę, a przede wszystkim działać, tak aby Kraków był miastem dobrych perspektyw dla jego mieszkańców.

Pozwolę sobie również przyjąć to wyróżnienie jako wyraz aprobaty dla mojego sposobu działania, czyli szukania wspólnych płaszczyzn do merytorycznych dyskusji ze wszystkimi ludźmi, dla których niezależnie od swoich poglądów, najważniejszy jest Kraków. Staram się zawsze prowadzić konstruktywny dialog i szukać rozwiązań, szanując inne spojrzenie, otwartość i umiejętność mądrego konsensusu. Służę Krakowowi od wielu lat i bardzo cieszy mnie fakt, że właśnie ta moja służba znalazła uznanie w oczach Państwa. To dla mnie ważny impuls do jeszcze cięższej pracy na rzecz naszego miasta. Jak to pewnie nie zdziwi tych, którzy, mnie znają, mam w zanadrzu kilka ważnych pomysłów, propozycji i oczywiście działań, które pomogą rozwiązać trudne krakowskie problemy.

Dziękuję wszystkim, jestem zaszczycony i wzruszony. Tak jak wspomniałem jestem zmotywowany do dalszej pracy. Liczę i proszę o  wsparcie a także współpracę wszystkich tych, którym naprawdę drogie jest nasze miasto. 

Bogusław Kośmider

Przewodniczący Rady Miasta Krakowa

[ fot. grupowa – Marian Satała ]

Polecane na stronie

Sprawy PO

  • Platformerski program gospodarczy – inauguracja Forum Gospodarczego Krakowskiej PO [ więcej ]

Najnowsze informacje

Multimedia   ·   Artykuły

Więcej informacji w dziale media >

  • © Bogusław Kośmider 2006-2019
stat4u